| cristiana2409 a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, care este cel mai bun loc intr-o sala cinematografica IMAX, de regula, AFI Cotroceni. As avea de ales intre randurile 6 si 10. Care credeti ca este mai bun pentru o experienta de neuitat? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Nu mai tin minte exact schema salii. Dar alege randul cel mai central.
Nici foarte in fata, nici prea in spate. Daca stai in fata, o sa-ti sucesti gatul incercand sa prinzi toata imaginea. Daca stai prea in spate, ecranul pare mic. Rand central.

| AlexSalling a răspuns:

Lostlyric are dreptate. Daca te dai prea in spate parca nu-i asa fain, dar nici prea in fata. Randul 6 cred ca-i bun.