| Anime2005 a întrebat:

Stateam in pat si mi-am amintit de un serial indian despre un cuplu care au fost ucisi de sotia barbatului, cred ca urmau sa divorteze sau ceva si ei doi s-au reincarnat si s-au reintanlit doar ca nu isi aminteau nimic. Pana la urma femeia si-a readus aminte iar barbatul se prefacea ca isi aduce aminte dar pana la urma si-a readus aminte si el si au ramas impreuna. Imi puteti da numele acestui serial?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Cred ca te referi la Intr-o alta viata, care se redifuzeaza pe PROGOLD la 19:30 zilnic.Tot cu reincarnare este A ta pentru totdeauna.

| Anime2005 explică (pentru vali1985):

Da ăsta este mersi

2 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Imi pare rau, nu ma uit la mizerii.