| FerihaFAN a întrebat:

Stie careva care este continuarea serialului Feriha, de la episodul 67? Am cautat pe internet o continuare, ca am citit ceva cum ca s-ar afla cine a impuscat-o, si s-ar continua cu un alt serial numit Emir in Yolu. Ce stiti despre asta? Unde as putea gasi episoadele din Emir in Yolu traduse in romana? Funda!

2 răspunsuri:
| ana233 a răspuns:

Emir in Yolu oricum nu va fi difuzat nici pe KanalD...Nu a avut succes acest serial, cum ar veni partea a 2 a, in care e vorba despre ce s-a intamplat cu Emir dupa ce Feriha a murit...
Oamenii nu se asteptau la acest final, asa ca nu au mai dorit sa se uite, fara Feriha nu mai avea vreun farmec acest serial, iar din cauza asta filmarile au incetat.

| FerihaFAN explică (pentru ana233):

Sunt niste episoade pe internet, + cateva secvente pe youtube din urmatoarele episoade din Feriha, iar apoi se continua cu Emir in Yolu, dar nu sunt traduse in romana, si nu sunt nici episoade complete. Banuiesc ca nu ar baga la TV un serial necomplet, trebuie sa fie o continuare mai departe, sa se afle cine a omorat-o pe Feriha, altfel nu imi explic motivul pentru care s-a difuzat la TV.