| Larisa_Simescu_1994 a întrebat:

Stie cineva cate parti are filmul " STIU CE AI FACUT ASTA VARA"!? Am vazut doua parti dar am inteles ca ar mai fi inca una. L'a vazut cineva? Mersi.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

I Know What You Did Last Summer (1997), I Still Know What You Did Last Summer (1998) și I'll Always Know What You Did Last Summer (2006)
https://en.wikipedia.org/wiki/I_Know_What_You_Did_Last_Summer

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ultima parte e cam slabuta

| Larisa_Simescu_1994 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Mda, ma gandeam, nici macar nu mai sunt aceeasi actori si o sa fie putin ciudat!

| OnlyDga a răspuns:

In seara am vazut si eu a doua parte. laughing Da, mai este una.

| Ungureanu_Cosmin_1987 a răspuns:

Deci cum se numeste a treia parte