| Paul1126 a întrebat:

Stie cineva daca se mai face si sezonul 2 din One Punch Man? Mai spuneti-mi alte animeuri faine (am vazut naruto,bleach,soul eater,dbz,death note,fma) dar nu panarame de animeuri gen One Piece,Fairy tail,tokyo goul,attack on titans, SAO!

2 răspunsuri:

Iti pot sugera, Blood C, Shinmai maou no testament, Rakudai Kishi no Cavalry si Yu Yu Hakusho, vazand ca iti plac cele de actiune.

| Mihai_Savulescu_1992 a răspuns:

Nu stiu daca va fi sezonul 2 din one punch man dar sa stii ca si OnePiece, FairyTail si attack on titans sunt la fel de bune ca cele precizate de tine si as mai adauga Fate zero si Fate/stay night: Unlimited Blade Works