| sweetybombonik2 a întrebat:

stie cineva filme cu stafii, fantome etc. (de groaza) dar sa nu fie de ale cu sange!

Răspuns Câştigător
| BlackScribble a răspuns:

Bunahappy
Eu pana acum am gasit si am vazut doar filmele trebuie grudge 1, 2, 3. The ring 1, 2, 3.Si,,The Dark``
[Astea dintre cele cu fantome]
Inca incerc sa gasesc si eu niste filme bune cu fantome.Toate celalalte mi se par banaleoh go on

7 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

The Ring 1, 2
Grudge 1, 2, 3
The Unborn
Night of the living dead
Alien
Drag me to hell
Dark Water
One Missed Call
The Amytiville Horror
Children of the Corn

| anooka a răspuns:

13 Ghosts, The Ring (1 si 2), The Grudge, The Orphanage, The Eye (din 2008, cu Jessica Alba)...

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Paranormal Activity 1, 2 ( nu stiu daca a aparut chiar si 3.. )

| Adredemesconf a răspuns:

Uita-te la fenomene stranii (Haunted) de pe Discovery.Sigur gasesti episoadele pe internet.
O zi frumoasă!

| biancaa_3285 a răspuns:

The Ring 1 si 2 sunt mistoo
Insidious dar nu ti-l recomand sa-l vezi daca esti slaba de inima pentru ca te sperie foarte tare
eu l-am vazut cu niste prietene noaptea si am avut cosmaruri dar e mistoo
sper ca team ajutata
pupici
funda?

| JustFreedom a răspuns:

Incearca Ghost Whisperer big grin, mie una mi-a placut foarte mult. Vizionare placuta!

| stefrockets a răspuns:

Buna:* incearca Drag me to hell...mi s-a parut foarte horror:-s asa si estelaughing iti recomand sa nu te uiti singurawinking