| Iacob_Deea_1998 a întrebat:

Stie cineva niste animeuri de dragoste frumoase? In afara de kamisama kiss vampire knight

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Am anime-uri foarte bune de dragoste care merita vizionate, cel putin mie mi-au placut maxim.
-Kaichou wa maid-sama
-Devil s Line
-Orange
-Sukitte ii na eu
-Kimi no na wa
-Kuzu No Honkai
-Domestic na kanojo
-School Days
-Golden Time
-Rakudai kishi no cavalry
-ReLife
-Nanatsu no Taizai
-Elfen Lied
-Diabolik Lovers
-Brothers Conflict
-Highschool DxD ecchi peste 18 ani
-YOSUGA NO SORA(dupa cum se vede am si poza lor de profil) dar aici te avertizez ultimele 3 episoade contin incest si este ecchi peste 18 ani, nu este hentai.P.S. Am mai vazut anime-uri de dragoste dar momentan decat pe acestea mi le aduc aminte.
Vizionare Placuta!

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Aaa da si Your Lie in April cum sa il uit tocmai pe acesta...