| PurpleLadybug a întrebat:

Bunahappy. Stie cineva, serialul The Vampire Diaries este difuzat si la TV? Daca da, pe ce canal TV si cand? Multumeschappy

6 răspunsuri:
| OanaAndreea16 a răspuns:

Eu una astept sezonu` 3 in septembrie.
Ca primele 2 sezoane le-am vazut.

| Shr3dder a răspuns:

A aparut acum pe Pro7. In fiecare luni... Nu mai stiu ora, da' uite-te si tu in program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare cate un episod in fiecare vineri.eu acum astept episodul 16 din sezonul 2...

| Gabriela223 a răspuns:

TVD se difuzeaza din 17 februarie,pe diva universal, in fiecare luni, de la 21.00

| Reallynotme a răspuns:

Buna! Din pacate am fost nevoita sa aflu ca nu se difuzeaza la TV dar e mai bine sa te uiti pe net...Am vazut episodul 12 din seria a 2 a iar acum astept sa apara 13 si 14. Vor aparea in 4 si 11 februarie!love strucklove struck:X

| Happy96 a răspuns:

Bună? a fost difuzat si pe Pro Gold.dar nu mai stiu sigur daca mai este sau s-a terminat. dar poti vedea serialul si online?