| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cand va incepe Next Top Model by Catalin Botezatu sezonul 3?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Ramina a răspuns:

Http://www.facebook.com/#!/nexttopmodel.catalinbotezatu Poti sa urmaresti aici tot ce se intampla cu Next Top Model, abia organizeaza caravanele deci o sa mai dureze destul de mult pana vor alege fetele si pana or sa filmeze emisiunea ca sa o difuzeze la tv.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Acum abia sunt preselectiile...deci m-ai ai de asteptat.

| Tinkabell a răspuns:

Pai preselectiile deja au inceput. Dupa ce se termina Burlacul si probabil in toamna..la sfarsitul vacantei.

| Gheorge1833424 a răspuns:

La anul' si la multi ani!

| faceyahoo a răspuns:

Probabil dupa ce se termina Burlacul, care de abia a inceput...Tot Botezatu e prezentator