| IuliannaMaya36 a întrebat:

Stiti cateva filme / seriale in care el (bogat) se indragosteste de ea (saraca) happy
Dau funda + vot

3 răspunsuri:
| Emmmiii a răspuns:

Boys Over Fowers sau Mostenitorii/The Heirs, daca esti curiosa de al doilea e pe Euforia la 17:30 de luni pana vineri, poate iti place.

| marinaa9 a răspuns:

Camerista din Manhattan

| MisteriousGirl97 a răspuns:

Buna! Serialul FERIHA este ceva asemanator cerintelor tale. Este vorba de un baiat bogat care se indragosteste de o fata, ea saraca, dar el crede ca e bogata. Si ea minte dar fara sa vrea ca este bogata. Este genial serialul. Cred ca ti-ar placea.