| iccecrim a întrebat:

stiti ceva filme de genul:doua prietene cele mai bune au iubiti, una dintre ele se indragoste in iubitul alteia, si de asemenea iubitul acelei prietene e indragostit in ea, si totul se primeste urit, dar pina la urma totul e bine, deci daca stiti ceva de genu, sau mai altfet, oricum ideea sa fie asa, dau funda plsss am nevoie!

2 răspunsuri:
| marciana a răspuns:

Stiu ceva ce este aproximativ cum ai zis, cu ceva diferente:un baiat si o fata au fost iubiti mult timp; a venit apoi o alta fata si a devenit foarte buna prietena cu prima; dar, pe masura ce timpul trecea, fata acea si iubitul primeia s-au indragostit; totul se schimba, iar prima fata devine geloasa si...cred ca sti ca se intampla.
Apropo, este un serial, nu un film.Se numeste Secret Circle, este cu supernatural.

| faramatania a răspuns:

Vicky Cristina Barcelona