| DULCICABRUNETA a întrebat:

Buna,stiti cumva cand va juca Salman Khan impreuna cu Sylvester Stallone in acel film de care se spune? cum se va numi? dau funda raspuns corect.

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am gasit ceva despre „The Expendables 4". Dar nu cand va fi.

| DULCICABRUNETA explică (pentru darrio2007):

Multumesc,dar ma intereseaza sa fie si actorul Salman Khan sa joace...

| darrio2007 a răspuns (pentru DULCICABRUNETA):

Asta am vrut sa spun si eu. Ambii actori vor juca in Expendables 4.

| DULCICABRUNETA explică (pentru darrio2007):

Pai m-am uitat la distributie si numele lui Salman Khan nu apare!

| DULCICABRUNETA explică (pentru darrio2007):

Multumesc,dar nu apare la distributie Salman...

| darrio2007 a răspuns (pentru DULCICABRUNETA):

Ti-am trimis un articol destul de elocvent in care scrie negru pe alb tot ce vrei. Dar esti vesnic nemultumită. Of! Femeile astea! Asteapta sa se termine filmarile. Hai pa!

| DULCICABRUNETA explică (pentru darrio2007):

Doamne fereste! asa se vorbeste? lol... pa! big grin hahahahaaaaa

| darrio2007 a răspuns (pentru DULCICABRUNETA):

Dar cum se vorbeste? Ai fi vrut sa folosesc un anumit fel de apelative la adresa ta?

| DULCICABRUNETA explică (pentru darrio2007):

Nu te-a invatat mama ta cum sa vorbesti, e clar! rolling on the floor paaa

| darrio2007 a răspuns (pentru DULCICABRUNETA):

Mama mea? Nu mai traieste de mult.Am copii mai mari decat tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt3291150/
The Expendables 4, apare in 2018

| DULCICABRUNETA explică (pentru anonim_4396):

Multumesc,dar ma intereseaza sa fie si actorul Salman Khan sa joace... happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru DULCICABRUNETA):

Joaca ambii

| DULCICABRUNETA explică (pentru anonim_4396):

Pai m-am uitat la distributie si numele lui Salman Khan nu apare...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DULCICABRUNETA):

Probabil n-are cine stie ce rol

| DULCICABRUNETA explică (pentru anonim_4396):

Ba da, am auzit ca are un rol foarte important.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DULCICABRUNETA):

Atunci e ciudat ca nu apare si el acolo

| DULCICABRUNETA explică (pentru anonim_4396):

Or juca, dar el nu apare in distributie

| DULCICABRUNETA explică (pentru anonim_4396):

Daaa