| Gεσяgιαηαα a întrebat:

Stiti cumva cat este reducere de grup de elevi la Cinema City din Ploiesti? Trebuie sa venim cu carnetele?
In perioada 1-5 Aprilie? Si ce filme ar rula?
Multumesc anticipat.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Programul cu filmele care sunt in perioada 1-5 aprilie il poti gasi pe: http://www.cinemacity.ro/. Eu stiu ca daca mergeti un grup de minim 20 persoane primiti 10% reducere la pretul biletelor si mancare. Nu trebuie sa veniti cu carnetul de elevi. Ruducerea se va face la adresa unui adult.
O zi buna!

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Daca este un grup de mai multe persoane aveti reducere 10% iar daca veniti cu carnetul de elev in jur de 25% din pretul biletului. Funda?