| anonim_4396 a întrebat:

Stiti filme cu fete care au slabit?
Ofer

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Date Movie (2006) laughing & other; Death Becomes Her (1992),Devil's Food (1996)

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Pe Death becomes her l-am vazut, dar ea doar intinereste, nu slabeste sau d'asteaa. Oricum, date movie e super funny. Mersi!

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere, mersi si eu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

.hmm
ceva de genul este To be fat like me 2007, e mai mult un experiment social despre o tipă grasă ce vrea să vadă cum reacționează cei din jurul ei față de ea.
E fain, nu dau mai multe detalii, uite-te
Apăi sunt emisiuni despre asta... îți voi lăsa un link cu unul din episoadele pe care le-am văzut, un fel de jurnal al unei tipe care s-a pus pe slăbit, a fost interesant.
https://www.youtube.com/watch?v=wTRLlE4B880
Acum, dacă vrei să mai vezi altele, ai la sugestii, alegi ce vrei tu.