| marinakonea a întrebat:

stiu ca suna putin penibil dar a aparut un video pe Youtube "cata frica puteam suporta" este cam de o saptamana si sunt foarte curioasa sa vad cam ce e pe acolo, dar sunt foarte fricoasa de fel, de un timp nu m-am mai uitat la nimic horror si chestii si chiar nu vreau sa imi adaug altele, stiu ca in video o sa fie sunete ciudate si chestii si nu vreau sa raman cu frica asa ca v-as ruga pe voi sa imi spuneti cam ce a vorbit tipul ala. e usor de gasit pe Youtube, va rog.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Curiozitatea a omorat pisica...

| Deliiiia a răspuns:

E un documentar care se vrea stiintific, doar la inceput e o fantoma de efect.

| dfx102938 a răspuns:

L.am vazut eu. Uita.te, nu te va speria.