| NumeSiPrenume220415 a întrebat:

Buna, sunt noua in,, lumea anime" deci nu prea stiu unde da caut. Am dat de doua animeuri, care imi plac maxim. Dar, stie cineva daca la Kamisama Hajimemashita exista si sezonul 3 ro sub, iar la Psychic Princess sezon 2?

Răspuns Câştigător
| sammy7 a răspuns:

Sword art online, danmachi- arrow of the orion, KARAKAI JOUZU NO TAKAGI-SAN 2

3 răspunsuri:
| sammy7 a răspuns:

Kamisama Hajimemashita are 2 sezoane pe manga kids in romana, sezonul 3 nu a fost tradus sau cel putin eu nu l am gasit
iar Psychic Princess, inca n-a aparut sezonul 2 nici la ei.

| NumeSiPrenume220415 explică (pentru sammy7):

Am inteles, multumesc mult? daca nu te deranjeaza, sti cumva vreun anime gen Psychic Princess?

| NumeSiPrenume220415 explică (pentru sammy7):

Multumesc mult!

| sammy7 a răspuns (pentru NumeSiPrenume220415):

Sword art online, danmachi- arrow of the orion, KARAKAI JOUZU NO TAKAGI-SAN 2