| lavyyyyyy a întrebat:

Buna T P U stie cineva daca filmele indiene difuzate la NATIONAL TV se pot vedea inaintea celor difuzate? si daca da va rog dati.mi si mie un site ceva mersi dau funda :*

Răspuns Câştigător
| PrEtTyAnGeL a răspuns:

Da dar trebuie sa stii la ce ora ewinking

2 răspunsuri:
| PrEtTyAnGeL a răspuns:

Da se difuzeaza la NationalTV
uite un program dar trebuie downloadat sopcast.com/download/ din cate stiu filmele indiene sunt duminica de la 8:00-8:30 si in cursul saptamani sunt serialele la fel de la 8:00-8:30
bafta!love struckhappyfunda?

| lavyyyyyy explică (pentru PrEtTyAnGeL):

Acolo se pot gasi serialele destine implinite si mica mireasa? au si subtitrare?

| PrEtTyAnGeL a răspuns (pentru lavyyyyyy):

Da dar trebuie sa stii la ce ora ewinking