| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva ce film s-a dat ieri la AXN, cam între orele 22-24? Scria că-i în Premieră. Pe cinemagia este "Into the dark", dar nu am văzut ceva asemănător.
Acțiunea pe care eu am văzut-o:
Un tip Larry, (cam așa), cu ochelari, își aștepta sora (ceva cu R) la un motel și îi trimitea mesaje, disperat, însă aceasta nu-i răspundea. Fata a venit exact când după sosirea poliției care era acolo pentru că Larry a crezut că patronul i-a făcut ceva surorii lui. Patronul s-a lovit singur, dând vina pe Larry. El i-a dat fetei o cameră gratis, s-a dus în camera în care stăteau frații cu două sucuri sau cocktail-uri, apoi s-au dus să bea la piscină unde Larry a spus că-i indecis dacă să meargă sau nu la nunta fostei sale iubite, C..., care se mărită cu vărul lui și care i-a dat papucii cu o zi înainte să o ceară de soție.
Recepționerul sau cel care se dădea drept patron, H..., îi omoâse pe adevărații proprietari ai motelului, doi bătrâni și inventase povestea că soția l-a ucis pe soț din gelozie, că a aflat că urmărea pe camere toți clienții, iar bătrânul a strâns-o de gât.
Asta, H..., avea ochelari și părul creț, cred că un blond și avea o bluză albastră de training, făcea tot timpul glume.
A mai omorât un motociclist, cei doi frați au văzut și au sunat la poliție( și tipul creț și cei doi frați). Pe polițistul care a venit l-a omorât cu șoricei(din acelea cu care se fixează capacul la roată). De fiecare dată spunea: Ai pățit ceva? Ai nevoie de ajutor? Te simți bine?, se prefăcea că plânge, râdea și zicea că a făcut mișto de ei.
Frații au încercat să fugă. Pe Larry, H... l-a electrocutat cu pistolul și l-a pus în mașină, apoi fetei i-a desfăcut mâinile și a făcut-o să creadă că are o șansă. Ea s-a urcat l-a volan, dar nu a condus mult că avea ceva în eșapament și s-a oprit mașina. Ucigașul l-a injectat pe Larry. Fata a luat pistolul lui de pe jos, dar nu avea gloanțe și a fost și ea injectată. De aici nu mai știu.

Răspuns Câştigător
| Anuket a răspuns (pentru danbnz):

Am am căutat. Am văzut trailere pe Youtube, dar în niciunul nu avea secvențe din ce am văzut eu la TV.

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Into the dark e.

| Anuket a răspuns (pentru Sn4k3):

Păi care este că nu găsesc nimic similar

| Sn4k3 a răspuns (pentru Anuket):

Cel pe care ti l-a dat si dan.
https://portalultautv.net/into-the-dark-2018-online/

| Anuket a răspuns (pentru Sn4k3):

Nu am rezolvat nimic așa, cred că nu-mi apăreau mie toate, dar l-am găsit singură. Merci oricum.

| danbnz a răspuns:

Https://www.axn.ro/program zice asa:

Marţi, 19 Nov 22:00
INTO THE DARK - I'M JUST F***ING WITH YOU

Apare si in lista IMDB pe care ti-am trimis-o initial, la episoadele anului 2019:
https://www.imdb.com/title/tt8427140/episodes?year=2019

Nu ai observat ca sunt 2 pagini cu episoadele pe ani?

| Anuket a răspuns (pentru danbnz):

Am văzut, dar apăreau doar jumătate. L-am găsit până la urmă.