| Ana45699 a întrebat:

Tocmai am terminat the originals și îmi pare super rău. E serialul meu preferat și am plâns o groaza ca s-a terminat. Știți alte seriale cu aceeași tema? Dar sa fie bune...in afara de tvd și teen Wolf ca le-am vazut. Va rog sa fie seriale bune!

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Am citit ceva de Legacies, e apărut în 2018 din ce văd.

Văd că eşti cu supernaturalul, vampiri, vârcolaci, etc, dar să ştii că poţi încerca şi altceva, precum

The Punisher
La casa de papel
Narcos

Dacă nu sunt genul tău, îţi las ceva gen TVD şi The Originals

https://www.imdb.com/title/tt5197820/

https://www.imdb.com/title/tt8103070/

Poftim, ai aici 2 seriale

| Ana45699 explică (pentru Alexuţ02):

Mersi❤️

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Ana45699):

N-ai pentru ce, sper să-ţi placă

4 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Legacies-spin of twd si the orginals, legend of the seeker, the shannara cronicles, arrow, the walkig dead-fear the walking dead, grimm, Izoambie, supernatural, merlin, lost girl, the 100, frumoasa si bestia (serialul nu desenul animat), stranger things, pretty little liars-ravenswood, riverdule, 13 reasons why, game of trones, american horror story, era morților vii, 1000 de întâmplări mortale, zei americani, lucifer.

| teo530 a răspuns (pentru teo530):

Și ghost whispere.