| aRiverdale24 a întrebat:

Tocmai ce am terminat episoadele din Riverdale si as vrea sa ma apuc de alt serial,si nu stiu ce serial,sa fie ceva de genul ca Riverdale, ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| SofiKaS a răspuns:

Hey, iti recomand
Stranger things (doamne e cel mai bun serial )
The vampire diaries
The originals
Dar iti recomand cel mai mult Stranger things caci e super

2 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Salut,nu is genul Riverdale dar mi se par super misto, merita vizionate:Supranatural, The Originals, Lucifer

| mars009 a răspuns:

Hei, asta-i tot ce am vazut pana acum, nu seamana povestea, asta ar fi cam banal, dar sunt superbe, iti recomand -The end of the fu**ing world si 13 reasons why?