| milezpinkangel a întrebat:

Aceasta nu este o intrebare, ci este o mare veste pentru toti cei din Romania care indragesc filmul Twilight. A aparut trailer-ul complet al mult asteptatului Breaking Dawn. Mai jos este un link unde il puteti viziona: http://www.cinemagia.ro/......t-1-6632/. Va multumesc pentru atentie.

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Multumesc! Ador trailerul. Deabia astept sa apara si filmul. Acest trailer mi-a provocat si mai mult suspans chiar daca am citit cartea. Nu mai vine odata 18 noiembrie? crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi am citit cartea... in timp ce-am vizionat trailerul, m-au luat toate caldurile din lume si mi-am surprins o lacrima curgand pe obraz...
Mersi.