| tpuforyou a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film interesant dar am uitat cum se numeste )((!
Bun... sa va spun despre ce era vorba > erau un grup de tineri care se plecasera >intro excursie la munte dar pe drum au facut un accident din care toti au murit... fara ca ei sa realizeze acest lucru!
Filmul se continua cand toti erau in jurul unui foc de tabara si spuneau povesti de groaza...
Finalul... chiar daca focul era aprins lor le era tot frig si plecau din jurul lui *cred ca atunci mureu! pana a mai ramas doar unul singur... mai departe nu mai stiu!
multumesc! + funda +vot!

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Campfire Tales http://www.imdb.com/title/tt0115813/ funda pls

| tpuforyou explică (pentru Alin4uuu):

))))))) Da intr-adevar acesta este filmul cautat de mine!
Iti multumesc tie si tuturor celor care au incercat sa ma ajute!

7 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Salut am sa caut sa vad daca il gasesc o sa ii pun numele aici

| Sănduțța a răspuns:

Nu stiu sigur, dar am vizionat si eu un film asemanator, doar ca toti mureau unul cate unul si era cu canibali... Nu sunt sigura dar cred ca se numea asa: Drum interzis. Daca ceva e foaarte strasnic gen: Horror.

| denymar a răspuns:

Nu stiu.Dar cu cine ai vazut filmul? Poate persoana cu care l-ai vizionat stie care este.

| tpuforyou explică (pentru denymar):

Faza este ca nici sora mea nu mai stie!
Este un film foarte bun!

| denymar a răspuns (pentru tpuforyou):

Ok.O sa incerc sa vad.Te anunt daca il gasesc.

| tpuforyou explică (pentru denymar):

Bine!))