| liriaunicorn a întrebat:

acum ceva ani m-am uitat la un film horror insa nu-i mai stiu denumirea, era vorba despre o familie cu 2 fetite, una dintre ele s-a dus in garaj a lasat aprinsa o lampa cu lumanare si a plecat, intre timp cea de a doua fetita a intrat iar masina avand scurgere de ulei iar focul s-a imprastiat ajungand acolo toata casa a bubuit, iar mama si una din fetite au murit. Imi amintesc ca era si o scena in care tatal avea invitati iar fetita a fost trimisa sa ia curcanul din cuptor parca si i-a cazut cutitul iar de sub cuptor a iesit o fantoma a unei fetite, atat imi amintesc, sper ca ma puteti ajuta

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că te referi la The Uninvited (2009).
https://www.cinemagia.ro/filme/the-uninvited-intrusii-24300/

| liriaunicorn explică (pentru floresdemayo):

Asta era iti multumesc din suflet!

| floresdemayo a răspuns (pentru liriaunicorn):

Cu drag! Și mă bucur pentru tine.