| melittlelioness a întrebat:

Ador serialele despre medicina insa in momentul de fata am vazut toate serialele de care stiu.(House MD. Grey Anatomy, Body of proof, Saving Hope)
Imi puteti recomanda un alt serial bun?
Funda

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Incearca Private Practice happy o are pe Addison din grey's ca personaj principal. o sa-ti placa happy

4 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Cauta " Chicago Hope " si " E R " ( Spitalul de urgenta).

Sint din anii 90 si... 2000 dar nu dau deloc senzatia de vechi.

Daca vrei sa fie si comedie, cauta MASH, care e si mai vechi.

| melittlelioness explică (pentru Awndre):

Iti multumesc mult pentru sugestie, insa nu gasesc un site pe care sa il vad......pe vplay nu se incarca iar pe celelalte au fost sterse din episoare
ajuta.ma

| Awndre a răspuns (pentru melittlelioness):

Nu pot sa-ti dau link ca incalc regulamentul. Scrie pe google seriale online subtitrate private practice si click pe primul rezultat happy

| melittlelioness explică (pentru Awndre):

Acolo am intrat si eu, dar nu il deschide... spune ca a fost sters sad