| Doll_Paty_1996 a întrebat:

Bună, TPU! Ajutați-mă să-mi amintesc denumirea unui serial. Acum ceva timp a fost difuzat pe Tvr1, cel putin eu aşa imi amintesc, un serial cu vreo 13 episoade, cu o fată care a fost dusă de tatăl ei la manăstire. Apoi, ea s-a indrăgostit de un conte şi contele de ea şi cam atât imi amintesc.

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Madre Paula se numeste.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Cam câți ani in urmă?

| Cduncfujndf a răspuns:

În ce an a fost difuzat? Îți mai aduci aminte numele vreunui personaj? Eu mă gândesc la ceva dar nu e serial, e film. Se numește Jane Eyre.