| vega358 a întrebat:

Ajutati-ma va rog. nu stiti daca incepe serialul Arrow pe ceva canal romanesc? Daca da spuneti-mi. dau funda... multumesc

Răspuns Câştigător
| CameliaMaria a răspuns:

Da o sa inceapa sezonu 2 pe Universal Channel pe data de 15 aprilie la ora 20:00.

10 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Sincer,ziceau aia de la PRO, ca dupa LIE TO ME, urmeaza sa bage un serial gen Arrow

| Seepty a răspuns:

Decat sa astepti dupa Tv mai bine te uiti pe net.

| marinaa9 a răspuns:

Este deja pe Diva Universal happy

| vega358 explică:

Si nu stii cand e? adica ce data?

| vega358 explică:

De la ce ora marinaa9? (multumesc cameliei maria)

| vega358 explică:

Pai oricum am vazut sezonul 1 laughing

| CameliaMaria a răspuns:

Pe Universal Channel apare sezonu 2 marti 15 aprilie de la ora 20:00.

| M4Tt30 a răspuns:

Incepe pe dara de 15 aprilie la 8 seara dar este sezonul 2 pe universal channel

| stefan2015 a răspuns:

Va incepe pe universal channel sezonul 2 de pe 21 luna asta de la 20 parca