| XtzRaulXtz a întrebat:

Am nevoie de ajutorul unei persoane care se uita la desenele NARUTO! Vedeti voi sunt un mare fan si am ajuns la naruto shippuden si vreau sa imi sppuneti ce urmeaza dupa naruto shippuuden pentru ca a fost naruto asa simplu apoi naruto shippuuden si dupa aia ce urmeaza va rog sa imi spuneti!

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Manga este o banda desenata, iar fiecare capitol al ei reprezinta un episod. Anime-ul nu are inca 576 de episoade, atatea capitole cat are manga ("Naruto" si "Naruto Shippuuden" impreuna), ci are doar 472. Manga este ongoing, deci stim sigur ca vor mai aparea 104 episoade plus capitolele care vor mai aparea in manga de acum inainte. Nu trebuie sa iti faci cont pentru a urmari manga. O poti vedea aici online, gratis si fara cont:
http://anime.kage.ro/manga/naruto-manga/
Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Si eu sunt un mare fan, este anime-ul meu preferat. Momentan "Naruto Shippuuden" are 252 de episoade si este ongoing. Sunt zvonuri ca ar mai aparea si "Naruto Akippuden", dar nu este nimic sigur.

| XtzRaulXtz explică (pentru mariacris98):

Bine dar ce inseamna ca manga e la capitolul 500?

ce inseamna asta? si inca ceva daca imi fac cont pe acest manga este gratuit?

| mariacris98 a răspuns (pentru XtzRaulXtz):

Manga este o banda desenata, iar fiecare capitol al ei reprezinta un episod. Anime-ul nu are inca 576 de episoade, atatea capitole cat are manga ("Naruto" si "Naruto Shippuuden" impreuna), ci are doar 472. Manga este ongoing, deci stim sigur ca vor mai aparea 104 episoade plus capitolele care vor mai aparea in manga de acum inainte. Nu trebuie sa iti faci cont pentru a urmari manga. O poti vedea aici online, gratis si fara cont:
http://anime.kage.ro/manga/naruto-manga/
Sper ca te-am ajutat!

| positivity a răspuns:

Buna.
- Singurul care stie raspunsul la aceasta intrebare este Masashi Kashimoto, autorul anime-ului Naruto.
Eu una am auzit cateva zvonuri, cum ca dupa aceasta serie " Naruto Shippuden ", va aparea " Naruto Akippuden ''. Dar sa stii ca nu este nimic sigur.
- Sunt la zi cu, capitolele din manga, si sa-ti spun sincer, eu una nu cred ca va mai aparea si o alta serie, pentru ca odata ce a inceput Al Patrulea Mare Razboi Ninja, luptele se vor amplifica, iar spre final Naruto s-ar putea sa se lupte cu Sasuke, cum a promis intr-un episod.; ]
Acest anime, chiar are o actiune unica. Ar fi frumos daca ar mai aparea si o alta serie. Dar acum, trebuie doar sa asteptam si sa aflam.

Pa, pa.

| MyObsession a răspuns:

Ehh,doar Naruto Shippuuden este.Acum este la episodul 252, le poţi urmării aici:http://anime.kage.ro/.Manga este la capitolul 500 şi ceva, dar episoadele apar treptat, unul pe săptămână. Baftă.

| mczacky a răspuns:

Si eu sunt un mare fan chiar daca am 20 de ani vezi ca serialele cu naruto le gasesti pe vplay faci cont si dai la colectii si scrii naruto si acolo iti da eu astept urmatorul episod is gata traduse