| scrisy23 a întrebat:

Am nevoie de niste filme de comedie pentru adolescenti. Insa nu vreau sa fie prea mult romantism, scene de dragoste etc. Sa le placa si baietilor. As vrea sa fie un film care sa fie si interesant si sa razi mult. Mersi!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Little Miss Sunshine (2006)...

| faramatania a răspuns:

21 & Over (2013),Project X (2012),Sex Drive (2008),Superbad (2007),Mardi Gras:Spring Break (2011),High School (2010),Senseless (1998),Detroit Rock City (1999),Mallrats (1995),Dazed And Confused (1993), Dirty Deeds (2005),The Sasquatch Gang (2006),Behaving Badly (2014),22 Jump Street (2014),Can't Hardly Wait (1998),G.B.F. (2013),The FP (2011),Date And Switch (2014),Alpha House (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se cuceresc barbatii?
Singur acasa
Acasa la coana mare
Dennis pericol public
Mr Ben
Ace Ventura:un nebun in Africa
Ace Ventura:detectivul lui peste
Ace Ventura:chemarea naturii
Norbit
Doua pupeze albe
Politist cu capsa pusa
Placinta americana
Un bebelus de milioane
Spion din greseala
Un detectiv afemeiat
Thruman show
Dumnezeu pentru o zi
Puicuta cu cocosel
Friday
Not another teenage movie
Banana Joe

| LoLSykes a răspuns:

"Not another teen movie." e super smecher si nu o sa te plictisesti laughing

| Dumitrascu_Lica_1979 a răspuns:

Oke iti dau unul smecherlaughing)Inca un film despre adolescenti?

| 1Teo1 a răspuns:

Pt ce varsta?

| scrisy23 explică (pentru 1Teo1):

12-13 ani

| faramatania a răspuns (pentru scrisy23):

Pentru copii îți pot recomanda Home Alone (seria), iar pentru adolescenți, așa cum ai formulat în întrebare, lista inițială.