| shamanka3000 a întrebat:

Am nevoie de niste filme horror bune... Voi ce filme stiti?(Inafara de Scary Movie)

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pai,seria Saw,Dead silence,The grudge,seria Final destination,seria Chucky, case 39, Exorcistul, Friday 13, Let me in,House of bones, Mirrors, House of wax.

1 răspuns:
| ellamykella a răspuns:

Buna! uite aici cateva exemple : Stay Alive,See no evil,seria Saw,The Grudge,seria Final Destination,Perkins,Ochii,Mirrors, Room 6, House of Wax, 75(7eventy 5ive), seria Wrong Turn,[.]...toate le-am vazut si sunt super tari, sper sa iti placa si tiewinking