| XxXLoL1xXx a întrebat:

am nevoie de putin ajutor. Deci, am un blog si as vrea sa adaug un film pe el, dar nu stiu cum sa pun link-ul de la acel film (l-am incarcat pe VK) in asa fel incat sa nu imi deschida filmul in alta pagina ci sa il pot urmari pe blog... sper ca m-am facut inteleasa. Oricum, daca nu s-a inteles ceva voi explica din nou. Deci? Dau funda! Multumesc. happy

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Iti recomand sa incerci www.ucoz.ro - au chiar si un modul dedicat materialelor video ceea ce il face extrem de usor de utilizat.