| RianaAlexia a întrebat:

am o intrebare cam urgenta!
As vrea sa merg maine la un film la Iulius Mall Timisoara,sau la Shopping City tot in Timisoara, dar singurul film de genul horror-degroaza sau aventura pe care l-am gasit a cam fost Pasagerii. Vreau sa stiu daca contine scene m-ai deochiate, avand in vedere ca am 12 ani?
Sau poate aveti idee de un film dar care sa nu fie seara..Sincer la celalalte care ruleza nu prea am curaj pentru ca nu stiu cum sunt, dar daca ati fost voi imi puteti spune care ar fi ok? Veau ceva care sa nu fie seara, adica nu chiar seara gen la ora 5, sau 7. undeva de dimineata sau la amiaza, M-am uitat la ce filme sunt si chiar nu stiu.Ma puteti ajuta va rog? URGENT!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

De obicei daca sunt in timpul zilei n-ar trebui sa aiba scene aiurea. Uita-te si la ratingul de varsta, daca e AG(audienta generala) e ok.

| RianaAlexia explică (pentru Adry05):

La copii sub 12 ani e cu acprdul parintilor. Avand in vedere ca vor fi vreo 7 adulti si eu singurul copil, cred ca e ok straight face

| Adry05 a răspuns (pentru RianaAlexia):

Nu e faza de adulti ca oricum te lasa sa intri, e faza de scene. ORicum cred ca e ok, daca nu e rating pentru 15 ani sau ceva n-ar trebui sa fie ceva wow. ORicum, sfatul meu e sa nu va duceti la film horror ca o sa va zdruncine si n-are rost. Mai bine mergeti la cel de aventura.
ORicum, nu stiu cum ai gasit tu doar 2 filme, ca sunt o gramada maine la amiaza. Intra pe site-ul asta si cauta programul pe maine la iulius mall sau shopping city Timisoara
http://www.cinemacity.ro

| RAY a răspuns (pentru RianaAlexia):

Daca esti insotit de adulti poti vedea acel film

| RianaAlexia explică (pentru Adry05):

Sunt mai multe, dar nu vrem ceva animat.Mersi,pana la urma am hotarat la ce film mergem happy