| Edyss10X a întrebat:

Am o intrebare: ce se va intampla in Suleyman Magnificul de azi incolo? Multumesc frumos! Apropo: Mustafa va muri?

Răspuns Câştigător
| MagiicGirlI a răspuns:

Se va intampla multe in scris nu am cum sa-ti spun dar pe pagina asta vei stii din episoadele care vor urma http://blogatu.ro/? s=Suleyman+Magnificul :D si Mustafa nu va muri acum va muri pe la sfarsitul filmului cei care vor mai muri vor fi sultana mama, jumaneasa Dayie, Ibrahim.

| Edyss10X explică (pentru MagiicGirlI):

Multumesc mult! Eu nu ma uit dar maicamea tot cauta pe net si nu gasea episoadele ce vor urma...mersi mult!

| MagiicGirlI a răspuns (pentru Edyss10X):

N-ai pentru cewinking

3 răspunsuri:
| danceisme a răspuns:

Nu avem de unde sa stim.Trebuie sa te uiti la film si vei aflahappy