| Alexandraaa197272 a întrebat:

Buna TPU.
Am o întrebare: pentru cei care aveți Netflix merita sa îți faci abonament la ei? Si dacă da, care e cel mai bun tip de abonament?
Eu am auzit ca cică Netflix are probleme cu semnalul. Este adevărat?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-am auzit niciodată și n-am avut niciodată nicio problemă cu semnal sau altceva.
eu îl am pe ăla cu 10, mi se pare cel mai ok mai ales dacă folosiți mai mulți membri + că ai calitate hd la conținut

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tipurile de abonament difera in primul rand la cati useri il pot folosi. Asa ca nu exista un abonament mai bun sau nu.
Cat despre semnal... Huh?

| Sn4k3 a răspuns:

Are multe seriale si filme bune, daca nu le-ai vazut cumva, merita. Multi intreaba acelasi lucru, nu stiu de ce va tot este frica sa incercati, ca doar aveti o luna gratuita si puteti sa il anulati dupa. Cat despre semnal, n-are Netflix probleme cu el laughing, doar sa n-ai tu probleme cu netul.

| BroSafarii a răspuns:

Incearca o luna gratuit, eu personal folosesc NFX. Daca esti un mare fan seriale, filme etc. merita. Recomand sa împarți contul cu alti prieteni, puneti 55 lei in total... oricum sunt mai multe profile. Eu nu am avut niciodată treaba cu semnalul.

| Anonima1239 a răspuns:

Bună, nu recomand am avut mari probleme
Mai bine stai cuminte in banca ta!
Coroană?