| MonuRares1997 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare, unde pot sa citesc rezumatul sezoanelor din Urzeala tronurilor(Game of Thrones) am scoase toate cartile dar am citit jumatate din prima carte dar apoi am vazut serialul si stiu ce se intampla in carte si cum nu am chef sa citesc si celelalte carti vreau sa ma uit la rezumat am auzit de la cineva ca el a gasit rezumatul si ca le-a citi dar nu stiu unde a gasit acel rezumat al tuturor sezoanelor asa ca m-am intrebat daca stiti voi sau m-ati putea ajuta sa le gasesc v-asi fi recunoscator

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Daca nu citesti toata seria, iti scriu aici spoilers. Si nu cred ca vrei asta. happy
Asa ca citeste-le, caci sunt ( hiper)geniale.

1 răspuns: