| Annita_3821 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de niste filme horror frantuzesti, in care limba vorbita sa fie franceza sau germana si sa existe subtitrare romana, vreau sa ma uit cu iubitul meu care e francez la filme horror si vreau sa fie in limba franceza sau germana pentru el si subtitrare pentru mine. DAU FUNDOI.

3 răspunsuri:
| De4su_1189 a răspuns:

Ils din 2006
descriere: Lucas şi Clementine, un cuplu de tineri francezi cam de vreo treizeci de ani, stabiliţi în România, locuiesc de puţin timp într-o casă izolată, la marginea Bucureştiului. Ea, profesoară de franceză, iar el romancier, duc o viaţă fericită şi liniştită. Totuşi, într-o seară, în casa lor totul se va schimba radical. Afară plouă cu găleata. Telefonul sună, dar la capătul firului nu se aud decât voci îndepărtate şi cuvinte de neînţeles... Cei doi nu mai sunt singuri. Coşmarul e gata să înceapă...
DA funda plz big grin

| De4su_1189 a răspuns:

Salut din nou uite o lista cu filme de groaza... franceze vezi ca sunt mai multe pagini. http://www.cinemagia.ro/filme-horror/frantuzesti/?&pn=2

| Annita_3821 explică:

Ils l-am vazut la fel si frontiers si la horde, altele va rog!