| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am vazut mai demult un film dar nu am apucat sa vad sfarsitul.Era ceva cu un glob de cristal cu un satulet inauntru si un om de zapada, era iarna in interiorul lui, si acest glob era al unei fete si inainte sa doarma l-a pus pe noptiera apoi cand s-a trezit era in interiorul globului si nu mai stiu...Ma puteti ajuta va rog? Funditawinking

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Filmul se numea Snowglobe

2 răspunsuri:
| ??d??d? a răspuns:

E vorba cumva de " A cinderella story "? O cenuşăreasă modernă?

| Paulutzu a răspuns:

Impareca e alba ca zapada sau craiasa zapezii siiigur