| imanonim a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am vazut pe TikTok un filmulet cu un tip si o tipa pe vocile unor personaje dintr-un film\serial. Doar ca nu-mi dau seama de unde provine scena respectiva. Tipa spune: "See you later, I love you" si tipul ii raspunde "Woah, did you actually say that?", la care tipa: "Yeah.I guess I did" si baiatul ii zice: "Well. I love you too"
Am cautat si pe Ytb si nu gasesc scena niciunde. Cum se numeste filmul\serialul?
Help plsssss.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Asta? Din serialul Jane the Virgin
https://www.youtube.com/watch?v=JNSY3XSbVZY

| imanonim explică (pentru Raven):

Thx sooo muchhhh❤

| Raven a răspuns (pentru imanonim):

Cu plăcere