| Daalinaaaa a întrebat:

Am vazut acum 4 luni un film pe protv. si era vorba despre o familie care a avut un baietel si peste cativa ani tatal nu isi mai aduceau aminte ce s-a intamplat cu baietelul. insa mama stia ca a avut uncopil si sotul ei o credea nebuna si a dus-o la psiholog; si ea a fugit si s-a dus intr-un parc si a intalnit un barbat caruia i se intamplase la fel si erau urmariti de politie si cam atat imi aduc aminte.

FUNDA pentru cine imi spune numele filmului!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Forgotten-Obsesie misterioasă http://www.cinemarx.ro/filme/The-Forgotten-Obsesie-misterioasa-5141.html