| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Am vazut acum cativa ani un anime pe animax dar nu imi amintesc cum sa numea...
Tin minte ca era vorba de niste tipi care cautau pietrele unui colier magic sa il invinga pe tipul rau al carui simbol era o palma si un ochi in mijloc...
Va rog sa ma ajutati DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Era Inuyasha. Care cautau parti dintr-o piatra ca sa il invinga pe tipul cel rau

| Alexbaza a răspuns (pentru sweetys):

Am vazut Inuyasha dar nu e acesta.
Aceia cautau niste pietre pentru un colir si aveau forme si culori diferite tin minte ca era una rotunda si parca rosu darmai erau si triungiulara si patrate parca erau vreo 6.