| Iulyana99 a întrebat:

Buna,TPU! Am vazut acum vreo doi ani un serial pe AcasaTv, dar nu imi amintesc cum se cheama si nu reusesc sa il gasesc.
Era vorba despre 5 prieteni, 3 fete si 2 baieti. Una dintre fete, o bruneta s-a indragostit de unul dintre baieti, pana la urma a ramas insarcinata. Familiile lor au reactionat foarte urat, el era considerat incompetent sa aiba grija de ea si copil, pe ea o credeau proasta. Pana la urma nu a mers intre ei, dar ea nu a renuntat la copil. In luna a noua, inainte sa nasca, baiatul a venit la ea, i-a spus sa se mute in New York parca si sa isi inceapa viata impreuna, pentru ca ei inca se iubeau. Cu ei se muta si ceilalti 2 prieteni, fata si baiat care vor locui impreuna pentru ca e mai ieftina chiria, baiatul, Miles ajunge sa se indragosteasca de fata, Valentina parca. Mai e o prietena, scriitoare foarte buna care e lesbi. Toti prietenii astia isi doresc sa isi indeplineasca visurile, tipa asta care naste vrea sa fie cantareata, Valentina aia designer sau asa ceva.
Sper sa ma puteti ajuta

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe Acasă? Acolo se transmit zilnic, zeci de telenovele. Zi măcar ora la care vizionai serialul...
Vezi, dacă nu e cumva, Jane the Virgin (2014), unde sunt două personaje cu numele Milos și Villanueva (din păcate, nu Valentina) unde Jane dorește să devină cântareata,
http://www.cinemagia.ro/filme/jane-the-virgin-591456/