| Alyna19992013 a întrebat:

Am vazut aseara un film frumos pe Euforia TV, dar nu stiu cum se numeste. A incepul pe la ora 20 si s-a terminat la 22. Era cu o femeie care s-a casatorit cu unu care facea niste afaceri,, murdare" si lipsea foarte mult de acasa, apoi si-a inscenat moartea, dar sotia lui a aflat ca mai era casatorit cu o alta femeie si impreuna cu cea de-a doua sotie si cu inca un fost politist au pornit in cautarea lui. Dar cand l-au gasit a mintit ca este un agent sub acoperire si ca se afla intr-o misiune. Dar la finalul filmului el le-a legat pe cele doua femei si a vrut sa le omoare, dar in fine el a murit dupa ce prima lui sotie a tras cu o sageata in el. Va rog, daca stiti filmul spuneti-mi si mie cum se numeste. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AlexAlexandru96 a răspuns:

Minciuni mortale (Live Once, Die Twice)

| Alyna19992013 explică (pentru AlexAlexandru96):

Da, acesta este... Multumesc mult.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patimi mocnite. Asta a fost divuzat ieri la ora 20:00 pe Euforia.
http://port.ro/pls/w/tv.channel?i_ch=10063&i_date=2014-05-30&i_where=1

| RoBoT93 a răspuns:

Banuiesc ca se numeste "Secrete interzise"...
Cauta-l
Vizionare placuta happy

| DiannaaMiha a răspuns:

M-am uitat si eu... Secrete interzise ☺