| Jurjut_Oana_1999 a întrebat:

am văzut in urma cu cativa ani un film indian cu un barbat bogat casatorindu-se obligat de ceva promisiune cred, cu o fata săracă apoi pleaca inapoi la vila lui si cand ea pleaca sa il găsească ii lovită de o mașină cred si femeia care o gaseste o face frumoasa ca el sa se îndrăgostească de ea...Cine imi poate spune cum se numeste, multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ceva asemănător ar fi Yakeen (2005)
http://www.cinemarx.ro/filme/Yakeen-Yakeen-144057.html

| Jurjut_Oana_1999 explică (pentru floresdemayo):

Nu nu e asta?

| floresdemayo a răspuns (pentru Jurjut_Oana_1999):

Dă-mi mai multe detalii din film.
Ca de exemplu, de ce soțul pleaca la resedința lui fără a-și lua și soția cu el? In urma accidentului, ea are nevoie de o interventie chirurgicală pentru reconstructie facială?
Și inca ceva. Când /unde l-ai vizionat? La TV? In ce an?

| Jurjut_Oana_1999 explică (pentru floresdemayo):

Sotu pleaca inapoi fara ea fiind ca sa căsătorit cu ea din obligatie si nu o iubea, nu in urma accidentului ea a fost ok din cate imi amintesc l-am văzut la o prietena acum 3 ani pe televizor da