| Jurjut_Oana_1999 a întrebat:

am văzut in urma cu cativa ani un film indian cu un barbat bogat casatorindu-se obligat de ceva promisiune cred, cu o fata săracă apoi pleaca inapoi la vila lui si continua petrecerile si distracția. Cand ea pleaca sa il găsească ii lovită de o mașină cred si femeia care o gaseste e o fosta iubita de a soțului si o face frumoasa ca el sa se îndrăgostească de ea si el chiar o observă dar nu mai stiu finalul ...Cine imi poate spune cum se numeste, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Final fericit, adica mor cu totii.Regizori,actori dansatori, cantareti, cameramani, efecte speciale, explodeaza casa de filme si turnul de televiziune ca a difuzat porcaria respectiva.

| christine99 a răspuns:

Doar vreau sa-ti amintesc ca telenovelele sunt o fantezie a femeilor, nu se intampla asa in realitate.