| maryellen91 a întrebat:

am vazut mai demult pe hbo un film in care un baiat sau o fata(nu stiu sigur, dar cred ca era baiat)era la un fel de meci cu mai multi prieteni (nu mai stiu sigur unde era)dar el are niste vizuni ale unor accidente(la primul accident parca i-a salvat pe toti de la acel meci(de pe acel rand parca), a vazut cu cateva momente ce avea sa se intample) si mor toti pe rand(exact in ordinea in care aveau sa moara la meci) tin minte ca o fata moare in masina la spalatorie, un barbat negru il calca un tir, si el crede ca va rupe acest 'blestem' salvand pe cineva, o salveaza pe prietena lui si se duc sa 'sarbatoreasca' la un restaurant dar mor amandoi cand intra ceva prin geam(nu mai tin minte dar cam asa este in maresad)daca stie cineva cum se numeste filmul va rog spuneti-mi il caut de mult timp ca am notat cum se chema...dar numai stiu undelaughing multumesc!

3 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Maryellen, si eu zic ca te referi la Final Destination. Acum nu stiu exact care parte. In orice caz nu e partea a doua.

| AriaLove a răspuns:

Final Destination 3.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Final destination?