| Fαntαsy a întrebat:

Am vazut mai demult un film care il avea pe Leonardo Di Caprio personaj principal, dar nu am aflat nici pana acum cum se numeste. big grin Era vorba despre un loc secret de relaxare departe de lumea aglomerata, pe o insula. El pleaca impreuna cu Francois (o fata) si un baiat. care nu mai stiu cum il chema, in cautarea lui. In cele din urma il gasesc si acolo se desfasoara mai toata actiunea filmului. happy

Dau funda, cui ii stie numele! ^.^
Daca mai e nevoie de detalii puteti sa-mi trimite-ti un mesaj (prin TPU). happy

Răspuns Câştigător
| Andrei_9551 a răspuns:

Cred ca despre asta vorbesti : The Beach(2000) http://www.youtube.com/watch?v=lBJ9MAectV0

9 răspunsuri:
| blackfox a răspuns:

The beach (2000).Cred ca asta este

| LENA_9665 a răspuns:

Buna! Filmul se numeste The Beachhappy

| Arwen a răspuns:

The Beach

| queenA_8861 a răspuns:

Plaja

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Acest film se numeste''The Beach''

| LolaKissTheGirl a răspuns:

The Beach (2000).
Super film love struck!