| Omiiiiiiida a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu Johnny Depp in care el era personaj negativ si vroia sa adopte niste copii pentru ca copiilor le murisera parintii si de fiecare data cand erau luati in adoptie de cineva ( eu imi amintesc ca o matusa i-a adoptat odata) acel cineva murea misterios sau disparea...Cam atat imi amintesc din film. Aaa da si cei doi copii erau o fata si un baiat care aveau cam 10-13 ani. Imi puteti spune si mie cum se numea filmul?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
Nu de Johnny Depp e vorba, ci de Jim Carrey, http://www.cinemagia.ro/......e-de-7182/