| 2pac4life a întrebat:

Buna TPU.Am vazut mai demult un film despre un pusti afro-american care intra in belele si chestii de astea, un film axat pe viata din cartier.
Si mai tin minte o singura scena in care un copil de vreo 8-10 ani avea in mana o punga de hartie.In punga aia era un pistol, baiatu' mergea cu bicicleta spre unu' dintre cei mai tari din cartier si il impusca pentru ca voia sa-l apere pe personajul principal.Un ofiter de politie ii scapa pe amandoi de puscarie si personaju' principal trebuie sa paraseasca orasul.(asta se intampla pe la sfarsit).
Mi se pare ca filmu' era din 2007. (nu-s 100% sigur).

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Robert de niro... poveste din cartierul de vest