| KKK_8578 a întrebat:

Am vazut mai demult un film in care un baiat juca hockey si s-a lovit la cap si a murit si a ajuns in rai. Iar apoi ingerul pazitor l-a trimis iar pe pamant in corpul unei patinatoare...Stiti cumva cum se numeste? As fi foarte bucuroasa daca as afla pentru ca nu l-a mai vazut de mult si vrea sa il mai vad.

4 răspunsuri:
| SerjRap93 a răspuns:

Si eu am vazut filmul ala pe disnay chanallaughingda nu mai stiu cum ii zice:p

| Jacquelinor a răspuns:

Si eu l-am vazut. Se numeste ''Pe Gheata Subtire'' in romana

| KKK_8578 explică:

Da,era pe disney channel

| KKK_8578 explică:

Mulumesc tuturor