| Sandra_Alessandra_1999 a întrebat:

TPU! Am vazut mai demult un film si nu pot sa-mi amintesc numele lui. Este vorba despre o mama ce reuseste sa-si salveze fiul de iubita sa cu probleme psihice. Iubita(nu stiu cum o cheama) nu mai are familie(mama ei a murit si tatal a parasit-o cand era mica pt ca si mama si fiica aveau aceeasi boala psihica) si este obligata sa se mute de la un senatoriu la altu, dintr-un stat in altul pt ca in fiecare loc unde mergea, ia facea un baiat sa se indragosteasca de ea si apoi il indemna sa se sinucida( dar mereu, inainte de a-l face sa se sinucida, il droga). De data aceasta, mama este mai rapida si cand incearca prima data sa il faca sa se sinucida(prin strangulare, in baie), ii gaseste la magazinul unde lucra ea iar a doua oara in parc el fiind taiat la mana de chiar el insasi si cu o doza mare de droguri in sange. Stiti vreun film de genu? ( orice idee, nume de actor ma poate ajuta) FUNDA MARE SI FRUMOASA IN SCHIMB

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Subiectul filmului mi-e cunoscut, însă nu-mi amintesc titlul.
Totuși, s-ar putea să fie filmul, A Mother's Nightmare/ Coșmarul unei mame (2012), uită-te puțin, peste sinopsis-ul filmului.
http://www.imdb.com/title/tt2401147/plotsummary
Edit: DA, cred că e filmul pe care-l cauți.
Secvențele descrise de tine, coincid:
http://i.imgur.com/hVFiO1O.jpg
Vezi filmul online, min 55-58 și min. 80-84