| MusicIsTheAnswer a întrebat:

Buna TPU...
Am vazut odata un film de groaza (eram mai mica) cu o caseta...
in care arata cum o bunica isi arunca fata in fantana. ceva de genu sau alta scena cand iesea fata din televizor.Nu-mi amintesc asa de bine, la unele parti nu m-am uitat.
Cineva mi-a spus ca asta este partea a 2-a a filmului si ca primul incepe cu 2 surori care se uitau la tv si una dintre ele nu stiu cum moare, cealalta vede la tv nu stiu ce caseta blestemata si peste ceva timp matusa ei ii da caseta. Apoi primeste telefoane in care o voce de femie ii zice ca mai are 7 zile de viata!
Va rog mult daca stiti filmul va rog sa-mi spuneti cum se numeste!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Nope. Este vorba de "The Ring"

7 răspunsuri:
| diditza23 a răspuns:

Exact..the ring..si parca are vreo 3 parti chiarthinking toate super faine

| Darkerblack a răspuns:

Da, stiu filmul big grin Se numeste The grudge happy

| Ciuuuffi a răspuns (pentru Darkerblack):

Nu. Se numeste THE RING.

| Darkerblack a răspuns (pentru Ciuuuffi):

Da, mi-am dat seama. Faza e ca si The grudge s-a bazat pe aceeasi chestie cu blestemul ala si cu tipa care iese din Tv \ fantanathinking

| Ciuuuffi a răspuns:

Nuu. Stiu filmu. Se numeste THE RING. :*

| Kamijo2013 a răspuns:

The Ring mi se pare ca era.

| Kamijo2013 a răspuns:

The ring.